آقای صنعت

تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

مقالات | آقای صنعت سه شنبه 9 مهر 1398 63بازدید

10 دليلی که باید برای شغل خود، تبلیغ کنید

تبليغات مي تواند يکي از مهمترين جنبه هاي يک تجارت باشد. اين مستقيم ترين و مهمترين روش ارتباط با مصرف کننده است. هنگامي که مصرف کنندگان احساس مي کنند شخصاً با يک تبليغ ارتباط دارند ، شما را دنبال میکنند. برخي از صاحبان مشاغل اين سوال را مطرح مي کنند که آيا سرمايه گذاري در تبليغات ارزش دارد يا خير، شما چه فکری میکنید؟ در این مقاله همراه ما باشید، شاید در پاسخ توانستیم کمکی کنیم.

 

10. تبليغات، باعث ايجاد وفاداري به برند مي شود

تبليغات به شرکت ها اين امکان را مي دهد تا مشتريان خود را هدف قرار داده و با آنها ارتباط پايداری برقرار کنند. تبلیغات احساس آشنايي و اعتماد را در مصرف کننده القا مي کند ، و به او اطمينان مي دهد که به تجارت شما وفادار باشند. در تبليغات از تصاوير ، کلمات و ايده آل ها استفاده مي شود تا جامعه مورد هدف شما، به ارتباط با شما ترغیب شوند.


9. تبليغات، باعث افزايش ترافيک شرکت مي شود.

بسياري از مصرف کنندگان بعد از مشاهده يک تبليغ، از محصول و خدمات شما پرس و جو میکنند. مصرف کنندگان بيشتر، به معناي فروش بيشتر و تجارت بيشتر براي شما هستند.  بررسي بيش از 3000 شرکت نشان داد که تبليغ کنندگاني که در طي يک دوره 5 ساله تبليغات خود را حفظ کرده و يا گسترش داده اند ، فروش خود را به طور متوسط 100 درصد افزايش مي دهند.


8. تبليغات، تصويري مثبت به شرکت شما مي دهد.

تبليغات به مصرف کنندگان و رقباي خود مي گويد که شما براي تجارت آماده هستيد. تبليغات پويا و مثبت مي تواند بدون در نظر گرفتن اقتصاد و رقابت ، مصرف کنندگان را به تجارت شما جلب کند.


7. تبليغات، باعث جذب مشتري هاي جديد مي شود.

بازار دائما در حال تغيير است و مصرف کنندگان جديد در داخل و خارج از منطقه شما در حال حرکت هستند. مصرف کنندگان جديد به معناي مخاطب هدف جديدي هستند که تبليغات شما به آن مي رسد. تبليغات به مشتريان تازه وارد بازارنشان مي دهد که خدمات شما در صدر هستند.


6. تبليغات، باعث تکرار مشاغل مي شود.

 تبليغات به مصرف کنندگان شما يادآوري مي کند که چرا آنها در وهله اول، شما را انتخاب مي کنند و چرا بايد در آينده به انتخاب شما ادامه دهند.


5- تبليغات، به تجارت شما کمک مي کند تا رقابت کند.

فقط تعداد کمی از مصرف کنندگان هستند که مايل به خريد محصول شما در هر زمان معين، میباشند. تبليغات به مشاغل کمک مي کند تا ضمن رقابت با یکدیگر ، مصرف کننده را متقاعد کنند که شما فردي هستيد که بايد انتخاب کنند.


4- تبليغات، باعث ايجاد مشاغل مداوم مي شود.

همه مصرف کنندگان به محصول تجاري شما نياز ندارند ، اما هميشه يک مصرف کننده جديد آماده خريد خواهد بود. تبليغات اين اطمينان را به شما مي دهد که مصرف کننده مي داند وقتي نيازمند هستند ، شما در آنجا خواهید بود تا به آنها کمک کنید. تعداد مستمر مشترياني که از وبسایت شما بازديد مي کنند اولين قدم براي افزايش فروش شما است. هرچه مصرف کننده بيشتري داشته باشيد ، تجارت بيشتري نيز خواهيد داشت. 


3. تبليغات، مشاغل شما را در صدر ذهن مصرف کنندگان قرار مي دهد.

با داشتن گزينه هاي بسیاری که در اکثر اوقات در اختيار مصرف کنندگان قرار مي گيرد ، و مي خواهند محصولات مختلفي را خريداري و مقايسه کنند. تبليغات تضمين مي کند که شرکت شما هميشه در معرض ذهن مصرف کننده است و به آنها يادآوري مي کند که چرا بايد شما را انتخاب کنند.


2. تبليغات مصرف کننده شما را به روز نگه مي دارد.

هنگامي که يک محصول يا رويداد جديد آماده راه اندازي است ، تبليغات به مصرف کننده شما اجازه مي دهد تا از جزئيات آن آگاه باشد. تبليغات کارايي را براي مصرف کننده شما انجام مي دهد .


1. تبليغات باعث مي شود شرکت شما پول بدست آورد.

تبليغات باعث جذب مشتري به تجارت شما مي شود و فروش شما را افزايش مي دهد. هنگامي که مصرف کنندگان تبليغات قوي و مثبتي را مي بينند ، تمايل بيشتري به خريد و آمادگي انتخاب شما دارند. براي تبليغات در شغل خود سرمايه گذاري کنيد، در آینده ای نزدیک شاهد رشد و موفقيت خود خواهيد بود.

 

×

آقای تبلیغ