آقای صنعت

تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

مقالات | آقای صنعت سه شنبه 16 اردیبهشت 1399 958بازدید

تاثیر صنعت روی زندگی انسان

بیشتر کشورهای فقیر دنیا را کشور هایی تشکیل می دهند, که از نظر صنعتی پیشرفته نیستند و تکنولوژی های جدید وارد آن ها نشده است. پیشرفت صنعت می تواند ,در یک کشور انقلابی جدید به پا کند و زندگی مردم آن کشور را زیر و رو کند.
امروزه تمامی کشور ها برای رفاه بیشتر به دنبال صنعتی شدن می باشند. البته لازم به ذکر است صنعتی شدن یک کشور علاوه بر سود و مزایا , ممکن است معایبی را نیز به همراه داشته باشد.

اثرات زندگی صنعتی

رشد شهرنشینی و از بین رفتن زندگی روستایی

انقلاب صنعتی تغیرات بسیاری را کشور ها ایجاد می کند . رشد شهرنشینی ، افزایش تولید ، و ... تنها جلوه های خارجی یا پدیده های ظاهری انقلاب صنعتی محسوب می شوند.

پیشرفت صنعتی باعث می شود زندگی خانوادگی ، زندگی مذهبی ، ادبیات ، هنر ، سیاست و غیره ،  سریعا و در مدت زمان کوتاه ای دچار تغییرات زیادی شوند .

 پیشرفت صنعت بیش از همه چیز روی مناطق روستایی تاثیر می گذارد. انقلاب صنعتی, جامعه روستائی را دگرگون می سازد ، فرهنگهای سنتی کهن را از هم می پاشد و راه توسعه اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی را برای کشورها می گشاید.

گسترش وسایل ارتباطی

از طرف دیگر وسایل ارتباط جمعی بر زندگی خصوصی و کانونهای خانوادگی ما مسلط و چیره شده است و بزودی نیز سیستمی قوی از ماهواره ها کره خاکی را احاطه خواهد کرد که در قالب شبکه ای وسیع از ارتباط راه دور نه فقط به ما امکان تماس فوری با سایر نقاط زمین را می دهد ، بلکه اطلاعات مختلفی را هم می تواند در اختیار ما بگذارد . بنابراین انقلاب تکنولوژیک به این زودی پایان نخواهد گرفت و ادامه آن اجتناب ناپذیر است.
 
تاثیر صنعت روی محیط زیست

صنعتی شدن کشور ها تاثیر زیادی روی محیط زیست یک منطقه دارد. معمولا کشور های صنعتی باعث تولید مقدار زیادی آلودگی و دود می شوند . این روز ها با پیگیری حامیان محیط زیست بسیاری از کشور ها به دنبال یافتن راهی برای سازگاری صنعت با محیط زیست می باشند  .

نکته آخر

با توجه به پیشرفت صنعت , شما می توانید با راه اندازی کسب و کار های کوچک , کسب درآمد کنید. فراموش نکنید تبلیغات صنعتی با سایر تبلیغات متفاوت می باشد و روش مخصوص به خود را دارد .
 

 

آقای تبلیغ