آقای صنعت

تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

تصویر شماره تبلیغات موثر برای کسب و کارهای کوچک
مقالات | آقای صنعت پنجشنبه 11 اردیبهشت 1399 572بازدید

تبلیغات موثر برای کسب و کارهای کوچک

بدون شک بهترین راه برای گسترش و رونق یک کسب و کار تبلیغات می باشد . شما می توانید با استفاده از انواع تبلیغات محصولات و خدمات خود را به مصرف کنندگان معرفی کنید .

اما در این بین افرادی هستند که کسب و کار خود را تازه راه اندازی کرده اند و توانایی پرداخت مبالغ زیاد برای تبلیغات را ندارند. نگران نباشید زیرا شما می توانید با هزینه ی کم نیز محصولات خور را تبلیغ کنید.

روش های تبلیغات ارزان قیمت

تبلیغات در فضای مجازی

ساده ترین و ارزان ترین روش برای تبلیغات , اپیلیکیشن هایی مانند اینستاگرام می باشند. شما می توانید به سادگی یک صفحه برای کسب و کار خود راه اندازی کنید و محصولات خود را تبلیغ کنید.البته استفاده از اینستاگرام نیز قواعد مربوط به خود را دارد که باید به آن دقت کنید. در نظر داشته باشید صفحه اینستاگرام شما , حکم ویترین مغازه شما را دارد . بنابراین هر چه صفحه شما زیباتر باشد بیشتر مشتری را به خود جذب می کند.  

همچنین سعی کنید روی عکس محصولاتتان لوگو ی مخصوص خودتان را داشته باشید , زیرا ممکن است مورد سوء استفاده سایر اشخاص قرار گیرد. همچنین شما می توانید از شیوه های دیگر نیز از اینستاگرام خود کسب درآمد داشته باشید . اگر شما بتوانید مخاطبان زیادی را جذب کنید و به اصطلاح تعداد فالور زیادی داشته باشید , می توانید از طریق تبلیغ برای سایر اشخاص کسب در آمد کنید.

خودتان بازاریاب باشید

بازاریابی تلفنی و حضوری از دیگر روش هایی است که تاثیر بسیاری روی افزایش فروش شما دارد. اگر شرایط استخدام بازاریاب را ندارید می توانید خودتان این کار را انجام دهید. شما می توانید در درجه اول محصولات خود را برای دوستانتان و یا خانواده خود تبلیغ کنید و از آن ها بخواهید کسب و کار شما را به دوستان و آشنایانشان معرفی کنند . این چرخه باعث می شود تعداد افراد زیادی , کسب و کار شما را بشناسند و به مشتریان ثابت شما تبدیل شوند.

همچنین می توانید تعدادی از نمونه کار هایتان را بردارید و به فروشگاه ها و مغازه های مرتبط با کارتان مراجعه کرده و محصولات خود را معرفی کنید.

نکته آخر

تمرکز خود را روی کیفیت و کاربردی بودن محصول خود بگذارید . شک نکنید اگر کار خود را خوب انجام دهید پیشرفت می کنید و در آینده موفق می شوید . تولید کالای با کیفیت , احترام به مشتری محسوب می شود و مردم قدر این احترام را می دانند و به آن پاسخ می دهند.

 

آقای تبلیغ