آقای صنعت

تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

تصویر شماره چگونه برای تبلیغات اینترنتی خود یک تیزر بسازیم ؟
اخبار | آقای صنعت یکشنبه 4 اسفند 1398 322بازدید

چگونه برای تبلیغات اینترنتی خود یک تیزر بسازیم ؟

در تبلیغات اینترنتی برای اینکه به موفقیت برسیم لازم است به روش های مختلفی تبلیغات خود را انجام دهیم چه در تولید محتوا چه در استفاده از عکس ها و فیلم های تبلیغاتی .برای موفقیت در تبلیغات لازم است تلاش های زیادی انجام شود از محتوا و کلیپ های تبلیغی در رابطه با محصول به صورت حرفه ای استفاده شود تبلیغات یک واسطه بین ارائه دهنده محصولات و مشتری ها است در صورتی که مشتری  تبلیغات را بپسندند و به محصول ما گرایش پیدا میکند بنابراین در تبلیغات هم راز و رمز هایی وجود دارد که برای رسیدن به موفقیت لازم است تا آن ها را رعایت کنیم این راز و رمز ها  تیزر های تبلیغاتی است که به شما معرفی خواهیم کرد .

تیزر تبلیغات چیست  ؟

تیزر تبلیغاتی یعنی در هنگام تبلیغ محصولات در شبکه های اینترنتی به تاکیک هایی که به وسیله آن حس کنجکاوی در افراد ایجاد شود گفته می شود.

در هنگام ساخت تیزر تبلیغات اینترنتی سعی کنید از خلاقیت و ایده های خاصی استفاده کنید تا هم زود به نتیجه برسید و هم از لحاظ هزینه به صرفه باشد.
در تیزر به مواردی قبل از تولید تیزر ، در زمان تولید ، بعد از اولید باید بررسی شود.
تولید تیزرهای تبلیغات اینترنتی گاهی موارد چند تا پیغام ارائه می دهند .
در تیزر تبلیغاتی که روی یک هدف متمرکز باشند کاربر به راحتی به پاسخ سوالات خود می رسد ولی در تیزر های تبلیغی چند پیامی باید به بررسی برای پاسخ به سوالات پرداخت .
تیزر تبلیغاتی معمولا قالب های آماده به صورت طنز ، تبلیغی ،نمایش و … وجود دارد که به صورت قالب های کوتاه و بلند هستند .
در تیزر های تبلیغاتی مهمترین جزء خلاق بودن و ایده پردازی است تا از طراحی موفقیت آمیز برای تبیغات خود بهره ببرید .
از تیزر تبلیغاتی در رسانه ها ، مکان های عمومی ، تبلیغات اینترنتی ، اشتراک فیلم های تبلیغی محصولات  و سایر رسانه ها استفاده می شود .

نحوه ساخت تیزر تبلیغاتی 

وقتی میخواهیم برای تبلیغ محصولات خود یک تیزر تبلیغاتی بسازیم نیاز به پرداخت هزینه های مالی هستیم برای کسب و کار های بزرگ مسئله ای وجود ندارد ولی برای محصولات و کار های کوچکتر پرداخت هزینه زیاد برای تبلیغات کمی غیر منطقی است در این راستا برای تولید تیزر تبلیغاتی سایت ها  به وجود آمدند که علاوه بر راحتی های که دارند مشکلاتی هم وجود دارند با این سایت های موجود میتواند به آسانی یک فیلم تبلیغی برای محصولات خود بسازید البته برای ساخت این فیلم ها ابتدا باید در سایت های زیر صفحه کاربری برای خود ایجاد کنید که برای عضو شدن هزینه ای پرداخت نمی کنید وقتی فیلم خود را در این سایت ها ایجاد کردید به سهولت مانند سایر فایل ها در رسانه های تبلیغی به اشتراک بگذارید همچنین در این سایت ها انیمیشن ،عکس ها و موارد آماده ای وجود دارد که می توانید آن ها هم استفاده کنید .
وقتی وارد صفحه قالب های آماده و حاضر می شوید موضوع مد نظرتان را با موضوعات ارائه شده انتخاب کنید سپس آن تبلیغی را که میخواهید انتخاب می کنید و فیلم و ویدیو خود را می سازید اگر تنظمیات و اطلاعاتی از شما خواست را وارد میکنی رنگ بندی ، موزیک ، عکس و … را وارد میکنی و گزینه نمایش را میرنی و فیلم انیمیشن شما آماده می‌شود.

برنامه های تولید تیزر 

در برنامه های تولید تیزر  این برنامه های زبان فارسی وجود ندارد یا متن تبلیغ خود را به زبان انگلیسی بنویسید که در این صورت بازخورد پایین تری دارد و یا هم در برنامه های گرافیکی مانند فتوشاپ ، نقاشی و امثال آن متن محتوا را نوشته و به صورت عکس ذخیره کنید سپس آن عکس را به محتوای تبلیغی خود اضافه کنید برای ساخت و استفاده از این موارد بهتر است سرعت اینترنت شما بالا باشد.
اگر خود شما به صورت ماهرانه توانستید تیزر تبلیغی تولید کنید خیلی بهتر است ولی اگر نتوانستید به شرکت های تبلبغاتی بسپارید این کار را برای شما انجام دهند.
در تولید تیز تبلیغاتی اینترنتی در هنگام تهیه فیلم اگر از طریق موبایل فیلم برداری میکنید بهتر است موبایل با کیفیت بالاتری استفاده کنید.

ایده های جذب مردم به تبلیغات با استفاده از تیزر های تبلیغاتی اینترنتی 

سعی کنید مردم را در ابتدا به خدمات کم هزینه و رایگان جذب کنید سپس خدمات اصلی را با هزینه اولیه به آن ها ارائه دهید در این صورت اعتماد به شما جلب میشود.
وقتی کاربری از تبلیغات شما خوشش آمد و جذب تبلیغات شما شد سعی کنید تبلیغات بعدی که می سازید حتی در صورتی که خرید نکند به آن ها بفرستید در این صورت در یاد کاربر می مانید و در صورت نیاز به محصولی به شما مراجعه میکند و خرید های خود را از شما میکند.

 

×

آقای تبلیغ