آقای صنعت

تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

تصویر شماره تبلیغات چریکی
اخبار | آقای صنعت سه شنبه 10 دی 1398 365بازدید

تبلیغات چریکی

تبلیغات چریکی به‌گونه‌ای از تبلیغات گفته می‌شود که نوآورانه بودن و خلق اثری متفاوت , ویژگی بارز این نوع‌ تبلیغات است.
تبلیغات چریکی همواره به دنبال بیشترین میزان تأثیرگذاری در کنار جلب توجه مصرف کنندگان و مشتریان است . ویژگی بارز و بسیار مهم تبلیغات‌چریکی این است که مخاطبی که با این‌ تبلیغات روبه‌رو می‌شود حتی اگر به محصول و یا خدمت شما علاقه و نیازی نداشته باشد به قدر تحت تأثیر قرار خواهد گرفت که یا از طریق تبلیغات‌ دهان به دهان شما را در گوشه و کنار مطرح می‌کند و یا تا زمان بسیار زیادی شما را در ذهن خود نگه میدارد تا روزی که به شما و کسب و کارتان رجوع کند .

تبلیغات چریکی چیست ؟

تبلیغات چریکی که نام دیگر آن بازاریابی پارتیزانی است به دنبال راهکارهای نوین و نوآورانه و خلق ایده های جذاب برای جلب توجه مخاطبان می باشد . این نوع تبلیغات سعی دارد که با کاهش هزینه ها و افزایش جذابیت تبلیغ ، به طوری که از تکرار و تقلید پرهیز کند و پیامی ماندگار را در ذهن مخاطب هدف تعیین نماید و با پیگیری مکرر و استفاده از برنامه ها و راهبردهای جدید موجب توسعه یک کسب و کار شود .
در این نوع تبلیغات شگفت زده کردن و غیر منتظره بودن و جدایی از هر قید و بندی حرف اول را می زند و تنها هدف تاثیرگذاری بیشتر است  .
تبلیغات چریکی سعی می کند با استفاده از ایده های بسیار ساده اما انعطاف پذیر و خلاق در دل مخاطبان جا بگیرد و با کمترین هزینه بهترین کاربرد و کیفیت و سود را همراه داشته باشد .

ویژگی های یک تبلیغات چریکی :

  • عمل
  • علاقه
  • نوآوری
  • کم کردن هزینه
  • بازدهی بالا
     

 

×

آقای تبلیغ