آقای صنعت

تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

تصویر شماره تبلیغات همسان چیست ؟
اخبار | آقای صنعت سه شنبه 3 دی 1398 136بازدید

تبلیغات همسان چیست ؟

تبلیغات همسان به نوعی از تبلیغات آنلاین در فضای وب گفته میشود که درواقع با هماهنگ سازی قالب و ظاهر کلی تبلیغ با رابط کاربری صفحات وبسایت، باعث جلب توجه بیشتر کاربران آنلاین وب سایت و عدم آزار آنان از تبلیغات مربوطه می‌شوند. مهم ترین مزیت اصلی تبلیغات همسان  این است که با نمایش تبلیغ به صورت هماهنگ با ظاهر سایت، یکپارچگی کلی، هویت بصری سایت و تجربه کاربری  را حفظ کنند همچنین، نرخ  تبلیغات افزایش یابد و کسب درآمد قابل توجهی از تبلیغات برای صاحبان سایت صورت گیرد.

 

تبلیغات همسان چیست ؟

حتما تابه‌حال عبارت تبلیغات همسان به گوش‌تان خورده است یا از انواع آنها استفاده کرده‌اید. بازاریابی همسان یکی از داغ‌ترین استراتژی‌های جدید در بازاریابی دیجیتال است. بیشتر رقبا اطلاعات چندانی از این استراتژی فوق‌العاده در تبلیغات دیجیتالی ندارند .
از آنجا که تبلیغات همسان، با همانندسازی ظاهر تبلیغ با رابط کاربری رسانه دیجیتال، باعث توجه بیشتر کاربر و عدم آزار او می‌شوند، این دسته از تبلیغات،‌ یکی از کارآمدترین تبلیغات دیجیتالی است و مورد استقبال بازاریابان زیادی در دنیا قرار گرفته است.
تبلیغات همسان نوعی از تبلیغات است که محتوای تبلیغاتی، تابعی از فرمت محتوای ارائه شده در رسانه‌ی ناشر تبلیغ است. این نوع از تبلیغات غالبا در صفحات وب و یا در فید شبکه های اجتماعی دیده می‌شود. برخلاف تبلیغات نمایشی و یا بنری، تبلیغات نیتیو می بایست به دور از چارچوب های تبلیغاتی طراحی شود و به واقع در دید یک مخاطب مانند یک تبلیغ به نظر نرسد .

چرا تبلیغات همسان؟

تبلیغات همسان توجه‌ها را به خود جلب می‌کند. درواقع براساس مطالعه‌‌ای، مشتری‌ها تبلیغات همسان را  بیشتر از تبلیغات سنتی می‌بینند. این باعث می‌شود که روی تبلیغات همسان کلیک بیشتری صورت بگیرد و این نوع از تبلیغات نه‌تنها کلیک بیشتری جذب می‌کنند، بلکه منجر به خرید نیز می‌شوند.

انواع تبلیغات همسان :

  • تبلیغ در میان محتوا 
  • تبلیغ در موتورهای جستجو 
  • ویجت‌های پیشنهادی
  • نتایج جستجو در خریدهای آنلاین 
  • تبلیغات بنری با اجزای همسان
  • تبلیغات همسان به شکل انتخابی

 

×

آقای تبلیغ