آقای صنعت

تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

تصویر شماره ایجاد تبلیغات موثر
مقالات | آقای صنعت پنجشنبه 7 آذر 1398 575بازدید

ایجاد تبلیغات موثر

چه چیزی باعث می شود تبلیغات شما نسبت به تبلیغات  دیگران متمایز شود؟ این کار فرمول عجیب و خاصی ندارد. اما مواردی وجود دارد که می توانید از آن ها کمک بگیرید.

در اینجا ما نکاتی را برای نوشتن تبلیغات قانع کننده که مشتریان مناسب را هدف قرار می دهند ارائه خواهیم کرد. با استفاده از این ایده ها و مدیریت تبلیغات می توانید به افزایش نرخ کلیک خود (CTR) کمک کرده و همچنین به بهبود نمره کیفیت بسیار مهم و ROI تبلیغات خود کمک کنید.

در اینجا مواردی وجود دارد که باید انجام شود:

تبلیغات شما باید مرتبط با خدماتتان باشد. یکی از راه های بهبود ارتباط، استفاده از محبوب ترین کلمات کلیدی و جستجو در عناوین و متن تبلیغات شما است.

چندین تبلیغ را در یک گروه تبلیغاتی ایجاد کنید. هر گروه تبلیغاتی می تواند شامل 100 تبلیغات (از جمله تبلیغات فعال و متوقف شده) باشد که مایکروسافت تبلیغات را با یک الگوریتم مشخص نمایش می دهد. اینکه بفهمید چه کلمات و عباراتی برای مخاطبان شما قانع کننده تر است، باید سعی کنید با انواع عناوین تبلیغاتی و متن آزمایش کنید. پس از شناسایی موثرترین کلمات کلیدی، می توانید با حذف سایر گروههای تبلیغاتی که تاثیر چندانی بر مخاطب ندارند، در به حداکثر رساندن نقاط ضعف تبلیغات خود کمک کنید.

از زبان مشتریان استفاده کنید. در گروه سنی و جنسیت مخاطبان معمولی خود تحقیق کنید. مستقیماً به مشتریان خود آدرس دهید. از کلمات "شما" یا "خود" در تبلیغات استفاده کنید تا مستقیماً با آنها صحبت کنید. شما می دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنیم.

مشتری باید براساس واقعیت، استراتژی صحیحی را برای برند خود ایجاد کند. شرکت های تبلیغاتی و صاحبان مشاغل باید نقش تبلیغات را در برنامه کاری خود با دقت تعریف و همچنین اهداف دقیق ارتباطی را برای تبلیغات تعیین کند. باید متوجه این باشند که مشتری دقیقاً چه چیزی را می خواهد.با توجه به همه این موانع در تبلیغات بهتر، چگونه مشتری ، آژانس و شرکت تبلیغاتی می توانند تبلیغات مؤثری داشته باشند.

از آنجا که ایده های خلاقانه در تعیین استراتژی مطرح می شود، آزمایش تبلیغات قبل از تولید و پخش نهایی انجام می شود تا تبلیغات عالی پدیدار شود. ایده خلاقانه یک حلقه بازخورد قابل اعتماد را فراهم می کند که به آژانس و مشتری به طور یکسان کمک می کند و با گذشت زمان باهوش تر می شوند. و این نکته را خاطر نشان کنیم که استمرار طولانی مدت یک پیام تبلیغاتی برای به حداکثر رساندن اثربخشی ضروری است.

اگر بودجه اجازه می دهد ، تبلیغات را در مرحله اولیه مراحل خلاقیت و ایده پردازی آزمایش کنید و در مرحله تجاری نهایی نیز تست کنید. آزمایش اولیه این مرحله باعث می شود تا قبل از صرف هزینه های بزرگ برای تولید نهایی، تبلیغات را به صورت جدی و مرتب و دسته بندی کنید. و در نهایت آزمایش مراحل نهایی تبلیغات به شما اطمینان بیشتری می دهد که تبلیغات تخصصی و حرفه ای را در بازار ارائه دهید.

مشتریان و آژانس ها باید بپذیرند که تبلیغات موثر یک هدف مهم است. ما هدف ما تغییر استراتژی یا تغییر برنامه نیست بلکه اطمینان می دهیم که هر تبلیغ براساس یک  استراتژی طراحی شده است.

هدف نهایی آزمایش یک فرمول موفقیت در تبلیغات است. یعنی هدف تبلیغات وخلاقیت در تبلیغات و هدف از آزمایش تبلیغات ، شناسایی عناصر / ایده های ضروری برای اثربخشی تبلیغات است و سپس اطمینان حاصل می شود که آن عناصر / ایده ها به طور مداوم توسط این تبلیغات ابلاغ می شوند.

بهتر است کمی درباره قدرت تبلیغات نیز صحبت کنیم

ما براساس هزاران مطالعه و نظرسنجی های گوناگون به قدرت تبلیغات اعتقاد داریم. زیرا تبلیغات دارای قدرت ترغیب، قدرت نفوذ در ذهن و قدرت ایجاد سرمایه است. این قدرت برای تغییر بازارها و بهبود سرمایه است. تبلیغات دارای قدرت کوتاه مدت (انتقال اطلاعات جدید ، آگاهی در ساختمان ، افزایش اعتبار و غیره) و قدرت بلند مدت (انتقال تصویر نام تجاری ، پیوستن به ارزشهای عاطفی به برند ، ایجاد شهرت مثبت و ...) است.

شرکت هایی که به راهنمایی خلاق و سیستم های آزمایش، مهارت دارند، به طور مداوم در توسعه و استقرار تبلیغات عالی ، صاحب آینده و ثروت هایی هستند که با آن همراه هستند. تبلیغات موثر نشان دهنده شکست ناپذیر بودن شماست.

 

 

آقای تبلیغ